Tematyka

Monochrome picture of a guy in a hoodWitam, pierwszy wpis na tej stronie. Poruszane będą tu różne kwestie na, których temat będę miał zamiar coś napisać. Jest to swego rodzaju wyjście z cienia w moim przypadku. Wieloma poglądami się nie dzieliłem i tym co spłodziłem (opowiadania) w tym jakże pięknym świecie.

Tematyka

Rozwijanie siebie, komunikacja z innymi i to co się stanie i czym się zajmę w swoim życiu oraz to czym się zajmowałem.

Kilka słów o mnie

Tak się składa, że całe życie czułem się nienormalny. Tutaj chcę pokazać to czym się nie dzieliłem wśród znajomych i rodziny. Może w przyszłości pomyślę nad tym, żeby ujawnić siebie. Ten blog ma być odskocznią od rzeczywistości, a także jest czymś do czego mam zamiar się przywiązać. Nie ukrywam, że kilka sytuacji z mojego życia zainspirowało mnie do stworzenia czegoś takiego oraz kilka osób. Pisanie sprawia, że mogę w jakiś sposób podzielić się swoimi poglądami, a w przypadku opowiadań wyobraźnią. Niestety nie umiem rysować i nigdy jakoś mi się nawet nie chciało ćwiczyć tego, zamiast tego (przykładem jest tutaj mój wiek przedszkolny) w przedszkolu robiłem innym dzieciom przykre dowcipy oraz szarpałem dziewczynki za włosy i uciekałem przed tym, żeby mnie nie całowały, jak każdy chłopiec w takim wieku. Teraz chętnie pocałuję jakąś piękną blondynkę lub brunetkę. Jednak nie do tego zmierzałem, chcę po prostu w ten sposób pokazać, że można podzielić się super obrazami w głowie nie tylko za pomocą rysunku, ale także za pomocą słów. W tym momencie słowa ze mnie nie wypływają. Ten post jest jednym z najtrudniejszych, bo nie chcę za dużo na początku zdradzać, a już wykreśliłem masę zdań w tym tekście. Blog ten jest pierwszym, który mam. Nigdy wcześniej nie pisałem na czymś takim. Czytelniku, bądź wyrozumiały.
Pozdrawiam.

W przypadku każdej osoby, która to przeczyta i która będzie śledzić ten blog to mam dla niej komunikat: „Zajebiście, że jesteś, przeczytaj wnieś coś do swojego życia”

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>